SME
Piatok, 27. máj, 2022 | Meniny má Iveta

Univerzita Pavla Jozefa Šafárika v Košiciach

Múdrosť minulosti - Poznatky prítomnosti - Vzdelanie budúcnosti

(Zdroj: Archív univerzity)

Základné informácie pre uchádzačov

KONTAKT

Univerzita Pavla Jozefa Šafárika v Košiciach
Šrobárova 2, 041 80 Košice
Slovenská republika
www.upjs.sk

Telefón: +421 (0) 55 /62 226 08
e-mail: rektor@upjs.sk
Elektronická prihláška:
e-prihlaska.upjs.sk

PRÍRODOVEDECKÁ FAKULTA

Šrobárova 2, 041 54 Košice
e-mail: pf-studijne@upjs.sk
Termín podania prihlášky: do 31.03.2022

ÚSTAV TELESNEJ VÝCHOVY A Š PORTU

Ondavská 21, 040 11 Košice
E-mail: romana.marcisinova@upjs.sk
Termín podania prihlášky: do 15. 04. 2022

FILOZOFICKÁ FAKULTA

Šrobárova 2, 040 59 Košice
E-mail: lydia.bereczova@upjs.sk
Termín podania prihlášky: do 31.03.2022

SkryťVypnúť reklamu

LEKÁRSKA FAKULTA

Tr. SNP č. 1, 040 11 Košice
E-mail: jana.bodnarova@upjs.sk
Termín podania prihlášky: do 28.02.2022
Deň otvorených dverí : 15.02.2022

FAKULTA VEREJNEJ SPRÁVY

Popradská 66, 040 11 Košice
E-mail: fvs-vzdelavanie@upjs.sk
Termín podania prihlášky: do 30.04.2022
Deň otvorených dverí : 16. 02. 2021

PRÁVNICKÁ FAKULTA

Kováčska č. 26, 040 75 Košice
E-mail: maria.scerbova@upjs.sk
Termín podania prihlášky: do 31.03.2021
Deň otvorených dverí : 01. 03. 2021

Tisícky úspešných absolventov, 224 študijných programov, spolupráca so zahraničnými univerzitami a desiatky možností na sebarozvíjanie. Univerzita Pavla Jozefa Šafárika v Košiciach – alebo aj “UPJŠka“, ako ju jej študenti nazývajú – si už roky drží svoje miesto medzi najkvalitnejšími univerzitami na Slovensku i v Európe.

SkryťVypnúť reklamu

PRÍRODOVEDECKÁ FAKULTA

Gravitácia nekončí pádom jablka na hlavu a kľúč k riešeniu chemických či matematických rovníc si vás nenájde sám. Návod ako vybudovať zdravé životné prostredie, mapovať Zem z dronov alebo skúmať podstatu sveta okolo nás nájdete v poznaní, ktoré ponúkame na Prírodovedeckej fakulte UPJŠ v Košiciach.

Už viac ako 55 rokov vedou meníme svet a odovzdávame naše vedomosti svojim študentom. Najmodernejšie vedecké postupy v matematike, biológii, ekológii, fyzike, chémii, informatike a geografii vám po úspešnom ukončení štúdia zaručia uplatnenie ako výskumníkom tak aj učiteľom, ktorí dokážu vysvetliť ako veci okolo nás fungujú.
www.upjs.sk/prirodovedecka-fakulta

ÚSTAV TELESNEJ VÝCHOVY A ŠPORTU

Zdravý životný štýl a pohyb u vás nie je na druhej koľaji a za vašimi cieľmi vždy dobehnete prvý? Práve na vás čaká štúdium na Ústave telesnej výchovy a športu UPJŠ.

SkryťVypnúť reklamu

Okrem podpory športových aktivít študentov fakúlt univerzity už 10 rokov poskytujeme štúdium na bakalárskom študijnom programe Šport a rekreácia, ktorý je zameraný na rekreačný šport a zdravý životný štýl. S nami dosiahnete všetky méty a úspech vám bude vždy nablízku.
www.upjs.sk/pracoviska/ustav-telesnej-vychovy/

FILOZOFICKÁ FAKULTA

Zaujíma vás ako funguje jazyk, chcete nahliadnuť do ľudskej duše alebo poznať fungovanie spoločnosti? Prečo sú ľudia odlišní a ako fungujú médiá? To je len zopár otázok, ktoré vám zodpovie štúdium na Filozofickej fakulte UPJŠ v Košiciach.

Moderný campus, medzinárodná spolupráca i vedecký výskum sú zárukou kvalitného vzdelania priamo v centre Košíc. Pripravíme vás na dráhu psychológa, politológa, lingvistu, historika, filozofa, etika, sociálneho pracovníka, učiteľa, pracovníka v médiách alebo aj prekladateľa.

SkryťVypnúť reklamu

Zároveň ponúkame doplňujúce pedagogické štúdium, špecializačné štúdium školskej psychológie ako aj rigorózne a atestačné skúšky. Čakáme len na vašu prihlášku!
www.upjs.sk/filozoficka-fakulta

LEKÁRSKA FAKULTA

Strávili ste detstvo snívaním o zachraňovaní ľudských životov? Sledujete so zatajeným dychom seriály o lekároch? K splneniu vašich veľkých snov stačí urobiť správny krok a prihlásiť sa na štúdium medicíny alebo iných zdravotníckych odborov na našej lekárskej fakulte. Viac ako 70-ročná história, moderné vybavenie a prvotriedni odborníci sú zárukou úspešnej kariéry v zdravotníctve.

Laboratóriá, učebne i posluchárne Lekárskej fakulty UPJŠ v Košiciach sú otvorené všetkým, ktorí v pomoci iným vidia svoju budúcnosť!
www.upjs.sk/lekarska-fakulta

FAKULTA VEREJNEJ SPRÁVY

Zaujíma vás ako fungujú mestá a obce, ako sa riadi štát, alebo ako sa tvorí politika? Chcete sa aj vy podieľať na modernizácií verejnej správy? Fakulta verejnej správy z vás pripraví expertov nielen na slovenskú, ale aj na európsku verejnú správu a verejnú politiku.

SkryťVypnúť reklamu

Vysokoškolské vzdelanie na všetkých stupňoch štúdia doteraz ukončilo viac ako 4000 úspešných absolventov. Neváhajte a staňte sa študentom fakulty, ktorá je jediná svojho druhu na Slovensku!
www.upjs.sk/fakulta-verejnej-spravy

PRÁVNICKÁ FAKULTA

Snívate, že z vás bude jedného dňa úspešný právnik? Páči sa vám spletitosť paragrafov a radi hľadáte riešenie problémov? S poznaním zákonov a vyhlášok vám pomôžeme na druhej najstaršej právnickej fakulte na Slovensku, na Právnickej fakulte UPJŠ v Košiciach. Naši pedagógovia vám otvoria dvere k advokátskej praxi, ich skúsenosti vám pomôžu presadzovať zákon ako sudcovia a sudkyne, a to nie len na Slovensku! Svoje štúdium strávite aj na Ústavnom či Najvyššom súde SR. Neváhajte a staňte sa súčasťou kolektívu úspešných študentov našej fakulty!
www.upjs.sk/pravnicka-fakulta

SkryťVypnúť reklamu
SkryťVypnúť reklamu
SkryťVypnúť reklamu
SkryťVypnúť reklamu
SkryťVypnúť reklamu
SkryťZatvoriť reklamu